Зеленський не бачить проблеми в тому, щоб жителі Донбасу заповнювали документи російською мовою

Зеленський не бачить проблеми в тому, щоб жителі Донбасу заповнювали документи російською мовою Фото: EPA-EFE/STEPAN FRANKO

"Я думаю, ми коли-небудь припинимо цю війну. Якщо у жителів Донбасу буде якесь особливе прохання, що для них важливо ... Щоб вони могли документи заповнювати російською...", — сказав Зеленський, повідомляє LB.ua. Об этом сообщает bizua.in.ua со ссылкой на СМИ.

Він також підкреслив, що в Україні мовної проблеми немає.

"У нас загалом немає цієї проблеми ... Дивіться, така інформаційна була війна, що "не можна говорити російською мовою". Я думаю, ви розумієте, що можна говорити як завгодно. Я ось президент, я з вами говорю, як хочу. Правильно? Правильно", — сказав він.

Зеленський також назвав "чудовою ідеєю" заяву глави Офісу президента Андрія Богдана про російську мову як регіональну на Донбасі. За словами президента, це — "Андрюхіна ідея", тобто особисто Богдана.

Нагадаємо, що голова партії "Слуга народу" Дмитро Разумков заявив, що публічно розмовлятиме російською, поки триває окупація Донбасу і анексія Криму — щоб ні в кого не виникло бажання захищати його від "утисків".


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/zelenskyy_ne_bachyt_problemy_v_tomu_shchob_zhyteli_donbasu_zapovnyuvaly_dokumenty_rosiyskoyu_movoyu_296308.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя