«Ти – смердючий окупант. Володю, іди на х…й»: ведучий грузинського телеканалу обматюкав Путіна в ефірі (ВІДЕО 18+)


7 липня генеральний директор телекомпанії “Руставі 2” Ніка Гварамія попросив вибачення за нецензурну лексику, яка пролунала в ефірі авторської передачі Георгія Габунії “Постскриптум”. Ведучий грузинського телеканала “Руставі 2” Георгій Габунія у своїй передачі російською звернувся до президента Росії Володимира Путіна. Про це пише ГОРДОН Об этом сообщает moygrad.in.ua со ссылкой на СМИ.

Водночас Гварамія заявив, що президент Росії заслуговує на мат. За словами гендиректора телеканала, особисто він через Путіна не може відвідати могили своїх предків у Абхазії.

“Передусім я хочу передати величезний, величезний привіт нашому великому другові. Президенту Росії Володимирові Володимировичу Путіну. Вовочко, суко ти бродяча, лайно ти собаче, п…зда ти моржова на нашій прекрасній землі. Немає на ній місця такому вбогому створінню, такому виродку, як ти. Ти – смердючий окупант. Пішов ти в жопу, Володю. Іди на х…й разом зі своїми рабами”, – заявив ведучий.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/ty-smerdiuchyj-okupant-volodiu-idy-na-kh-j-veduchyj-hruzynskoho-telekanala-obmatiukav-putina-v-efiri-video-18/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя